61 656 97 11               

sekretariat@bcbc.pl

Strona główna / Prasa / TP BUS ambasadorem jakości

TP BUS ambasadorem jakości

Gmina Tarnowo Podgórne, styczeń 2010

poniższe źródło ze strony: Gmina Tarnowo Podgórne, styczeń 2010

 

Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TP BUS znalazła się wśród 16 przedsiębiorstw usługowych, produkcyjnych i instytucji państwowych  – ambasadorów jakości, które  otrzymały niedawno znak Primus Nominatus (Nominowany Najdoskonalszym). Znak przyznaje Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji z Poznania. W konkursie nagradzane są działania mające na celu utrzymanie i podwyższanie standardów  jakości. Test jakości, jakim poddali się uczestnicy konkursu oparty jest na modelowym rozwiązaniu Narodowej Nagrody Jakości Malcolma Baldrige’a, ustanowionej przez Kongres USA w 1987.

W liście Tomasza Nowakowskiego, Dyrektora ds. Wdrożeń do Tadeusza Czajki, Wójta Gminy czytamy: "Za wysoki standard, niezawodność i bezpieczeństwo usług z zakresu przewozów komunikacyjnych i autokarowych oraz dbałość o satysfakcję klientów."

- Oceniano wiele aspektów naszej działalności -  mówi Ilona Ławniczak, Pełnomocnik ds. Jakości w TP BUS - Badano nasze audity dotyczące przewozu osób, zorientowanie na klienta, dostosowanie linii autobusowych do potrzeb, a nawet zaangażowanie kierownictwa, zarządzanie procesowe, strategiczne planowanie i analizę strategiczną, jak również jakość komunikacji w zespole. Cały czas myślimy o jakości. Mamy zamiar kupić nowe autobusy i na bieżąco analizujemy rozkłady jazdy - dodaje.

AM

TP BUS ambasadorem jakości

Primus Nominatus, Systemy zarządzania, Primus In Emporio, Zarządzanie, Audyty, BHP i Ppoż, Ergonomia, Szkolenia i warsztaty, Opłaty środowiskowe, Działy sprzedaży, Strony www, Natryski bezpieczeństwa, Środki unijne, Projekty specjalistyczne

© 2017 BCBC. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl