61 656 97 11               

sekretariat@bcbc.pl

Strona główna / Prasa / GAL - międzynarodowy certyfikat jakości

GAL - międzynarodowy certyfikat jakości

Wirtualne Media, artykuł z lutego 2013 roku

poniższe źródło ze strony: wirtualnemedia.pl

GAL - międzynarodowy certyfikat jakości

 
 
W listopadzie ubiegłego roku firma GAL otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Jakości – Primus Nominatus – jakość procesów zarządzania. Kapituła Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji (BCBC) pod przewodnictwem dr Adama Włodzimierza Huczyńskiego, na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji i audytu wyróżniło firmę GAL za "gwarantowaną jakość produkowanych preparatów, suplementów diety i kosmetyków w oparciu o naturalne składniki oraz za wkład na rzecz promocji medycyny i kosmetyki naturalnej. Primus Nominatus (łac. Nominowany Najdoskonalszym) jest certyfikatem jakości przyznawanym co dwa lata.
Certyfikat ten jest kolejnym wyróżnieniem w dorobku polskiej firmy. Do tej pory czterokrotnie wyróżniano ją w prestiżowych konkursach. Pierwsze wyróżnienie przypadło na rok 2006, kiedy to preparat Prostagal otrzymał elitarny "Brązowy Laur Konsumenta" przyznany przez redaktora naczelnego Przeglądu Gospodarczego. Rok później kolejny produkt - Galomega został odznaczony jako "Produkt Roku" przez prestiżowe czasopismo dla farmaceutów – "Świat Farmacji" w kategorii "Preparat obniżający poziom cholesterolu". W latach 2008 i 2009 kolejny z rodzimych preparatów - TRAN otrzymał pierwsze miejsce w plebiscycie przeprowadzonym wśród aptekarzy jako "najczęściej polecany w kategorii preparaty immunostymulujące".
GAL - międzynarodowy certyfikat jakości

Primus Nominatus, Systemy zarządzania, Primus In Emporio, Zarządzanie, Audyty, BHP i Ppoż, Ergonomia, Szkolenia i warsztaty, Opłaty środowiskowe, Działy sprzedaży, Strony www, Natryski bezpieczeństwa, Środki unijne, Projekty specjalistyczne

© 2017 BCBC. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl