61 656 97 11               

sekretariat@bcbc.pl

Głównym celem działalności Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej problematyki jakości, o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania klientów.
 
Mając na uwadze dążenia i wysiłki podmiotów gospodarczych, organizacji publicznych oraz społecznych do zapewnienia najdoskonalszych rozwiązań w celu osiągnięcia sukcesu rynkowego i zapewnienia satysfakcji klientów, BCBC sprawdza i potwierdza osiągnięcia jakościowe firm i instytucji nadając certyfikaty jakości.
 
Jednocześnie nasz wykwalifikowany zespół specjalistów charakteryzujący się wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym podczas cyklicznych szkoleń oraz różnorodnych wdrożeń pozwala wesprzeć organizacje w doskonaleniu zarządzania oferując najdoskonalsze sprawdzone systemy zarządzania jakością w obszarze projektowania, wdrażania i doskonalenia systemów jakości oraz zarządzania zgodnych z obowiązującymi normami. Naszą specjalnością są także kompleksowe szkolenia i konsultacje w zakresie opracowania oraz wdrożenia wybranych elementów systemów zarządzania przedsiębiorstwem, m.in. takich jak systemy zarządzania jakością, systemy zarządzania środowiskiem, systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności i higieną pracy, systemy zintegrowane oraz doprowadzenie organizacji do gotowości certyfikacyjnej w zakresie tych systemów.

Organizujemy także różnorodne szkolenia i warsztaty dla pracowników i kadry kierowniczej firm i instytucji oraz projekty specjalistyczne zapewniające spełnienie indywidualnych potrzeb organizacji, grup organizacji i społeczności lokalnych.

Zajmujemy się również projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych witryn internetowych oraz wszelkich projektów graficznych z przygotowaniem dla poligrafii.

 znak Primus Nominatus
znak Primus Nominatus

znak ISO
We work according to the system
of administering with the quality
ISO 9001:2015

Primus Nominatus, Systemy zarządzania, Primus In Emporio, Zarządzanie, Audyty, BHP i Ppoż, Ergonomia, Szkolenia i warsztaty, Opłaty środowiskowe, Działy sprzedaży, Strony www, Natryski bezpieczeństwa, Środki unijne, Projekty specjalistyczne

© 2017 BCBC. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl