61 656 97 11               

sekretariat@bcbc.pl

Strona główna / Kariera

Kariera

Cieszymy się, że zainteresowałaś/łeś się pracą w naszej firmie. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś złożyć swoją aplikacje prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym.

Zasady rekrutacji w Branżowym Centrum  Badań i Certyfikacji są jednakowe dla wszystkich kandydatów. Najważniejsze dla nas są: Twoja osobowość i potencjał rozwojowy.
Cenimy kandydatów, którzy mogą pochwalić się nie tylko osiągnięciami zawodowymi, ale również uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach, gdzie inicjatywa i konsekwencja mają decydujące znaczenie w osiągnięciu zamierzonego celu. Jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną ocenione przez nas pozytywnie i w danym momencie będziemy posiadać wakat, to zaprosimy Cię rozmów kwalifikacyjnych. Po rozmowach kwalifikacyjnych, na podstawie informacji uzyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego, podejmiemy decyzję o wyborze Kandydata, odpowiadającego naszym oczekiwaniom.
Gwarantujemy, że informacje uzyskane od Kandydatów w trakcie procesu rekrutacji pozostają tylko do naszej wiadomości. Powierzone dokumenty zabezpieczamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Stosownie do wymogów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy Pana /Panią, że :
Administratorem danych jest Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu. 
Dane są zbierane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych;
Dane nie będą udostępniane osobom trzecim;
Przysługuje Panu /Pani prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania;
Podanie danych jest dobrowolne.

Primus Nominatus, Systemy zarządzania, Primus In Emporio, Zarządzanie, Audyty, BHP i Ppoż, Ergonomia, Szkolenia i warsztaty, Opłaty środowiskowe, Działy sprzedaży, Strony www, Natryski bezpieczeństwa, Środki unijne, Projekty specjalistyczne

© 2017 BCBC. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl